Hizmetlerimiz

01
Açık Hava Reklamları

Bilboard, megaboard, atm kabini reklam uygulamaları, bina giydirme, cam üzerine uygulanan grafikler, çatı üstü reklam panoları, çift taraflı panolar, duvar reklamları, otomat giydirme, dev led ekran, taşıt arkasında reklam gibi birçok hizmeti sunuyor ve hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz.

02
Kapalı Alan Reklamları

Alışveriş merkezlerinde, restoranlarda, mağazalarda, hastanelerde, plazalarda, uçaklarda, otobüslerde ve daha birçok yerde led ekran, pano, şarj ve tablet gibi hizmetlerimiz ile kitlelere ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz.

03
Sosyal Medya Yönetimi

Markanızın bilinirliğini arttırmada sosyal medya kanalları günümüzde büyük önem arz etmektedir. Sosyal Medya çift yönlü iletişim için yüksek oranda potansiyele sahip. Bu potansiyelden faydalanmak için profesyonel destek almak bu kanallardan gelecek verimi arttıracaktır. Düzenli paylaşımlar ile kurumsal hesaplarınızın sosyal medyada etkin olmasını ve bu sayede daha fazla potansiyel müşterinin size ulaşmasını sağlıyoruz. Sosyal Medya hesap …

04
Tanıtım Filmi Çekimi

Hedef kitlenizin firmanızı tanıması için en kolay ve en etkili yollardan bir tanesi de tanıtım filmi çekimidir. Yalnızca bir kısa film ile tarihçenizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi, icraatlarınızı, hedeflerinizi ve tüm kilometre taşlarınızı rahatlıkla yansıtabilmeniz için hizmet veriyoruz.

05
Fotoğraf Hizmetleri

Profesyonel fotoğraf ekibimiz ve profesyonel fotoğraf ekipmanlarımız ile en güzel fotoğrafları yakalamak ve hizmetimizi görsel şölene çevirmek için tüm çabayı gösterdiğimiz hizmetimizdir.

06
Video Hizmetleri

Dilerseniz karadan, dilerseniz havadan çekim yaptığımız ve birçok kişi tarafından tercih edilen hizmetimizdir.

07
Ios ve Android Uygulama ve Yazılımı

Dünya genelinde dört milyara yakın insanın akıllı telefon kullandığı öne sürülüyor. Bu durumun farkında olmak, çağın gerisinde kalmamak, çağa ayak uydurmak, gerek firmanızın gerekse ürününüzün yada hizmetinizin daha fazla insana ulaşmasını istiyorsanız aplikasyonunuzu yada diğer bir deyişle uygulamanızı üretmeye hazırız.

08
Web Sitesi Tasarımı ve Yazılımı

Küresel platformda dört milyardan daha fazla insanın yani dünya nüfusunun yarıdan daha fazlasının internet kullandığı öne sürülüyor. Milyarlarca müşteriye ulaşmanızı kolaylaştırmak için kreatif ekibimizle web sitenizi kuruyor ve dilerseniz işletim süresinde de sizlere gereken desteği sunuyoruz.

09
Grafik Tasarım ve Uygulama

Vermek istediğiniz bir mesajı en etkili şekilde iletmek, düşüncelerinizi görselleştirmek ve varolan bir görseli geliştirmek adına yaratıcı ekibimizden grafik tasarım ve uygulama hizmeti alabilirsiniz.

10
Sponsorlu Reklam Hizmeti

Bir milyardan fazla insanın kullandığı Instagram’da sponsorlu reklamlarınız çıksın istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve hedef kitlenize az zamanda ulaşmış olabilirsiniz.

11
E-Ticaret Sitesi Kurulum ve İşletim Desteği

Yalnızca firma tanıtım sitesi yapmıyoruz. Ürün yada hizmet satışı gerçekleştirmek istediğiniz e-ticaret sitenizi hem kuruyor hem de işletmeniz konusunda da destek sağlıyoruz.

12
Afiş ve Pankart Gibi Basılı İşler

Dilerseniz hazır olan, dilerseniz bizim hazırlamamız istediğiniz afiş, pankart ve broşür gibi basılı işleri siz değerli müşterilerimiz için üretiyoruz.