Kurumsal

Hakkımızda

Markamız ismini yola çıktığı ilçenin tarihteki adı olan Sarus ve varmak istediği noktanın tüm dünya olduğunu göstermek amacıyla kullandığı global kelimelerinin birleşiminden almıştır. Sarus Global bir Atılgan Global A.Ş. kuruluşudur.

Sarus Global uluslararası platformda hizmet verdiği şirketler ile müşterileri arasında güçlü bir bağ oluşturmak, bu şirketlerin daima tercih sebebi olmalarını sağlamak, her geçen gün daha fazla kâr etmelerini ve büyük bir hız ile büyümelerini sürdürmelerini temin etmek amacı ile kurulmuştur.

Enerjik, yaratıcı, çalışkan ve yenilikçi kadrosu ile şirketlerin ihtiyaçlarını analiz etmek, bu analizlere göre stratejiler belirlemek ve belirlenen stratejileri disiplinli bir şekilde uygulamak Sarus Global ailesinin benimsemiş olduğu görevlerdir.

Bu azimle, inançla ve kararlılıkla, en kaliteli hizmeti vermek, en iyi işi çıkarmak ve başarıya ulaşmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız. Her geçen gün hiç durmadan hem kendimizi geliştirmek hem de hizmet verdiğimiz şirketlere çok önemli ölçüde katkı sağlamak ilkelerimizdir.

dijital çözümler

Web yazılımı, web tasarımı, kurumsal kimlik ve logo tasarımı konusunda dünyadaki yenilikleri takip edip, yaptığımız her çalışmada müşterilerimize farklılık sağlıyoruz.

kreatif stratejiler

İlgi çeken tasarımlar ile fark yaratan çalışmalar yapıyoruz.

online satış çözümleri

E-Ticaret (B2B & B2C), Sosyal medya çözümleri, Indoor & Outdoor Reklamlar, Arama motoru reklamları, Sosyal Medya Reklamları hizmetlerini sunuyoruz.